Series
Ratings
34
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0