Series
Ratings
13
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 3.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5