Movies
Ratings
101
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5