Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5