Movies
Ratings
704
Wall to WallRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
Don't MoveRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 3.0