Movies
Ratings
688
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
The KillerRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Power of the DogRated ★ 4.0