Series
Ratings
119
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.5