Movies
Ratings
100
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0