Movies
Ratings
37
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 1.5
King and the ClownRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0