Series
Ratings
50
Mr. QueenRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0