Movies
Ratings
307
White NightRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Juvenile OffenderRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Fair LoveRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.5