Series
Ratings
35
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Twenty Years OldRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5