Movies
Ratings
443
LoganRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.5
Project AlmanacRated ★ 4.0
Batteries Not IncludedRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
RentRated ★ 3.0