Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0