Movies
Ratings
86
The Grand HeistRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5