Movies
Ratings
156
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0