Series
Ratings
48
Queen of TearsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
The DealRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
RevenantRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5- 키테레츠 대백과Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0