Movies
Ratings
115
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0
Saw VRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 3.0
The CatRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 4.5
The SmurfsRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0