Titles you rated
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Snowy RoadRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Bright StarRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 3.0
Fool's GoldRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
By the SeaRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.5