Series
Ratings
74
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
The Carrie DiariesRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
Prince HoursRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Parade's EndRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- ViciousRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
North & SouthRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0