Series
Ratings
22
S.W.A.T. Season 1Rated ★ 4.0- Princess AgentsRated ★ 1.0
The ActRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.5
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 1.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 1.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 0.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 1.5
IRISRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 0.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 1.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 3.5