Series
Ratings
199
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
Ashley Madison: Sex, Lies & ScandalRated ★ 3.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5
Cold Case: Who Killed JonBenét RamseyRated ★ 3.5
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.5
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.5
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.5
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 4.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 3.5
Keiji no ManazashiRated ★ 3.5
Monsters Share House Season 1Rated ★ 4.5
Monsters Share House Season 2Rated ★ 4.0- Itoshi Uso Yasashi YamiRated ★ 2.5
Tatakau! Shoten GirlRated ★ 3.5
Bokura no ShokutakuRated ★ 4.0- Boku mo Aitsu mo ShinrodesuRated ★ 2.5