Titles you rated
Samurai CatRated ★ 2.5
Quill: The Life of a Guide DogRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Honokaa BoyRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Lady MacbethRated ★ 3.0
GravityRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0