Movies
Ratings
435
AssassinationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 1.5
Scary MovieRated ★ 2.5
Blue StreakRated ★ 2.0
CasperRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
FluRated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 2.5