Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 0.5- Take OffRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.5
HopRated ★ 1.5
RobotsRated ★ 2.5
Sydney WhiteRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
The MedallionRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 1.0
The Karate KidRated ★ 1.0