Titles you rated
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0