Movies
Ratings
72
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
OnceRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 1.0
Another Public EnemyRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
MossRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0