Movies
Ratings
658
LeonRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Jimmy's HallRated ★ 3.5
SelmaRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Song of the SeaRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
The RewriteRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0