Movies
Ratings
498
3 IdiotsRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 4.5