Movies
Ratings
245
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
IdaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
MRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 2.0
What IfRated ★ 3.0
August: Osage CountyRated ★ 3.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 0.5