Titles you rated
WestworldRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Battlestar GalacticaRated ★ 4.5