Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Generation KillRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0