Titles you rated
SkinsRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
MemoryRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0