Series
Ratings
585
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.0
What/IfRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0- Toto Nee-chanRated ★ 4.0
Natsuko KiraRated ★ 2.5
Residential ComplexRated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 2.0
EncounterRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 1.0
ScandalRated ★ 3.5
ScandalRated ★ 3.5
ScandalRated ★ 3.5