Titles you rated
Mr. Dough and the Egg PrincessRated ★ 4.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 1.0
HappinessRated ★ 5.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0