Movies
Ratings
93
OseamRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0