Movies
Ratings
118
Erin BrockovichRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.0
OseamRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 5.0