Titles you rated
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Some Like It HotRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Run Lola RunRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0