Titles you rated
QuartetRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 3.5
Mother's GardenRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 2.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0