Titles you rated
MetamorphosisRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Shark WhispererRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 2.5