Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Depp v HeardRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5