Movies
Ratings
590
SisterRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.5
The Evil TwinRated ★ 2.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Wet Woman in the WindRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The PostRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0