Movies
Ratings
156
HarmonyRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.0
Before SunriseRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.0
Phone BoothRated ★ 5.0
QuickRated ★ 0.5
Love 911Rated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 0.5
AssemblyRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 0.5
YamakasiRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0