Titles you rated
The Piano TeacherRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5