Titles you rated
OppenheimerRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0