Series
Ratings
89
Strangers From HellRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 2.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
Real MenRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
The PackageRated ★ 3.5- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 3.0
MisaengmulRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Hidden SingerRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5