Series
Ratings
135
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Living With YourselfRated ★ 3.0
V-WarsRated ★ 3.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 3.0