Movies
Ratings
227
PredatorRated ★ 5.0
The True-taste ShowRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.0
RockyRated ★ 4.0