Series
Ratings
275
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5