Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
I SpyRated ★ 1.5
Initial DRated ★ 2.0
Mortal KombatRated ★ 2.0
Hard RainRated ★ 3.0
Wuroi-mae From Outer SpaceRated ★ 1.5
The Expendables 3Rated ★ 2.5